Wykład interaktywny o Plebiscycie na Warmii i Mazurach 1920 r. oraz warsztaty przygotowujące uczniów do historycznej rodzinnej gry terenowej.

Wykład o Plebiscycie na Warmii  i Mazurach 1920 r.

Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie na interaktywny wykład o Plebiscycie na Warmii i Mazurach 1920 r. oraz warsztaty przygotowujące dzieci i młodzież szkolną do historycznej rodzinnej gry terenowej, które odbędą się 11 września 2018 r.

Spotkanie, podczas którego uczniowie pogłębią swoją wiedzę historyczną poprowadzi przedstawiciel Zachodniomazurskiego Stowarzyszenia Przewodników z Ostródy. Warsztaty, których uwieńczeniem będzie przygotowanie dzieci i młodzieży szkolnej do historycznej rodzinnej gry terenowej poprowadzą nauczyciele z prelegentem.

Wykłady i warsztaty odbędą się w godzinach:

• 8:50 – 10:30 – wykład o Plebiscycie na Warmii i Mazurach 1920 r. dla kl. IV – V
  • 10:35 – 11:20 – warsztaty dla kl. IV – V przygotowujące do historycznej rodzinnej gry terenowej
  • 11:45 – 13:25 – wykład o Plebiscycie na Warmii i Mazurach 1920 r. dla kl. VI – VIII
  • 13:35 -14:20 – warsztaty dla kl. VI – VIII przygotowujące do historycznej rodzinnej gry terenowej.

Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Data dodania: 2018-08-30 16:23:32
Data edycji: 2018-10-04 05:04:37