WIGILIE KLASOWE

Święta Bożego Narodzenia w tradycji polskiej to czas niezwykły. W ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną uczniowie klas I-VIII spotkali się w klasach, aby wspólnie spędzić wigilie klasowe. W pięknie przystrojonych salach na stołach pojawiły się słodkości i wigilijne potrawy. Uczniowie ze swoimi wychowawcami dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania. W piątek 21 grudnia ten świąteczny czas wzbogacił występ Szkolnych Kół Teatralnych „Chochliki” i „Chochliczki”, które zaprezentowały społeczności uczniowskiej spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Wspaniale przygotowana i zagrana historia na temat szczęścia człowieka i wartości ludzkiego życia, dostarczyła oglądającym wielu wzruszeń. Ten wspólnie spędzony czas był pełen radosnych chwili i dobrych życzeń.

Data dodania: 2018-12-21 12:55:59
Data edycji: 2019-02-01 13:02:57