WIECZÓR Z PIOSENKĄ PATRIOTYCZNĄ

14 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się już po raz piąty wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych. W godzinach wieczornych mieszkańcy Osiedla Plebiscytowego, rodzice i nasi uczniowie spotkali się w murach szkoły. Przy akompaniamencie p. Ryszarda Szurgota wszyscy zgromadzeni radośnie śpiewali znane piosenki patriotyczne i wysłuchali ciekawych opowieści prowadzącego. Pani Dyrektor i grono pedagogiczne zadbało o miłą, rodzinną atmosferę.
W czasie spotkania wystąpiły i pochwaliły się zdolnościami wokalnymi uczennice klasy VI. Był to przykład naszej wspólnoty i tożsamości narodowej, a dla najmłodszych lekcja patriotyzmu.

Data dodania: 2019-11-14 23:44:48
Data edycji: 2020-01-14 23:25:48