WIECZÓR FILMOWY DLA KLASY VI

Sale pełne uczniów, którzy zupełnie dobrowolnie siedzą w szkole do 20.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni i to tuż przed feriami? Trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny. Oto bowiem w czwartek, 17 stycznia 2019 r., o godzinie 17:00, odbył się wieczór filmowy dla uczniów klasy VI. Młodzież obejrzała dwie ekranizacje filmowe lektur omawianych w tym roku szkolnym: "Mały Książę" i "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Organizatorką Cinema School była wychowawczyni klasy VI, a jednocześnie nauczyciel polonista – p. Jowita Adamska. Nasza szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny - to także miejsce, w którym staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego. Z tego właśnie powodu zorganizowano kolejny już wieczór filmowy w ramach projektu czytelniczego "W kręgu lektur szkolnych", podczas którego można nie tylko obejrzeć dobre kino, ale też podyskutować o filmach i czegoś ciekawego się na ich temat dowiedzieć. Inauguracyjne spotkanie, które odbyło się w czwartkowy wieczór, przyciągnęło do szkoły wielu uczniów klasy VI, którzy świetnie się bawili i przez chwilę mogli w szkole poczuć się jak w prawdziwym kinie. Co za tym idzie popcorn był obowiązkwy! W przerwie wszyscy zajadali się przepyszną pizzą.

Data dodania: 2019-01-17 21:26:03
Data edycji: 2019-06-17 22:42:02