WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W KLASIE VIII

W czerwcu najstarsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć dział w wyjątkowej lekcji języka polskiego. Ich zadaniem było przygotowanie wystawy fotograficznej, która składała się ze zdjęć wykonanych przez ósmoklasistów. Młodzież wywiązała się z pracy domowej wzorowo. Tego dnia każdy uczeń musiał przełamać tremę, wystąpić przed klasą i opowiedzieć o swoim zdjęciu – co przedstawia, gdzie i kiedy zostało wykonane, a także do jakiego rodzaju fotografii można je przypisać. Warsztaty były poprzedzone wykładem na temat historii fotografii. W trakcie lekcji uczniowie klasy ósmej mieli również okazję zapoznać się z różnorodnymi modelami aparatów, zarówno starymi, jak i w pełni nowoczesnymi.

Data dodania: 2019-06-06 21:29:22
Data edycji: 2019-06-17 21:30:14