WALENTYNKI W KLASACH I - III

W ostatni piątek, tj. 12 lutego 2021 roku w klasach I-III zrobiło się „czerwono”, a to za sprawą Walentynek, które zorganizowaliśmy w poszczególnych oddziałach. Tego dnia na zajęciach królowały m.in. krzyżówki, quizy i rozmowy o zwyczajach związanych z tym świętem. Wszystkie dzieci były ubrane na czerwono. Dziewczynki dostały śliczne kwiatki i słodki upominek od swoich kolegów z klasy. Jednak największą atrakcją dla dziewcząt i chłopców była poczta walentynkowa, dzięki której uczniowie otrzymali przepiękne kartki odebrane wcześniej przez wychowawczynie od „tajemniczych Walentych. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, ponieważ był to cudowny dzień, w którym uśmiech gościł na twarzy każdego dziecka.

Data dodania: 2021-02-14 14:09:47
Data edycji: 2021-03-01 07:17:03