UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września odbyło się nietypowe, chociaż niezwykle uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie klas I oraz IV spotkali się z wychowawcami i dyrekcją naszej szkoły na sali gimnastycznej. W spotkaniu uczestniczyli także rodzice uczniów. Pani dyrektor przywitała dzieci i życzyła im wielu sukcesów podczas nowego roku szkolnego. Starsze klasy udały się na spotkania z wychowawcami do swoich sal. Po tak długiej nieobecności spotkania wywołały radość i wzruszenie. Każdy z nas był szczęśliwy z powrotu w szkolne mury. Wszyscy mamy nadzieję, że ten rok szkolny upłynie nam pod znakiem sukcesów, mile spędzonych chwil i wielu uśmiechów. Wszystkim naszym uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy kolejnego udanego roku szkolnego!

Data dodania: 2020-09-02 08:38:32
Data edycji: 2020-11-25 08:39:10