UROCZYSTE ROZDANIE DYPLOMÓW I NAGRÓD - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

UROCZYSTE ROZDANIE DYPLOMÓW I NAGRÓD

W minionym roku szkolnym uczniowie naszej szkoÅ‚y chÄ™tnie i licznie uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach. Nie odstraszaÅ‚y ich trudniejsze niż zazwyczaj warunki nauki. Nie zniechÄ™ciÅ‚y ich także liczne obostrzenia, z którymi przyszÅ‚o siÄ™ mierzyć nam wszystkim. StÄ…d dzieÅ„ 22 czerwca 2021 r. byÅ‚ bardzo miÅ‚Ä… chwilÄ…. OdbyÅ‚y siÄ™ wtedy dwa apele – dla klas I-III i IV-VIII, podczas których pani dyrektor, Iwona Lisowska, w asyÅ›cie piÄ™knej pogody, rozdaÅ‚a nagrody wraz z dyplomami uczestnikom i laureatom olimpiad, konkursów, a także zawodów sportowych. Dzieci, które wczeÅ›niej otrzymaÅ‚y swoje  wyróżnienia, również zostaÅ‚y wyczytane i uhonorowane gromkimi brawami. Mamy nadziejÄ™, że nasi uczniowie poczuli siÄ™ docenieni tak, jak na to zasÅ‚ugujÄ…. Na koniec wszystkie dzieci zostaÅ‚y obdarowane cukierkami. Uroczystość zapewne na dÅ‚ugo zapadnie w naszej pamiÄ™ci, a w przyszÅ‚ym roku szkolnym liczymy na równie duży entuzjazm w myÅ›l sÅ‚ów Stefana Å»eromskiego: „Nauka jest jak niezmierne morze. Im wiÄ™cej jej pijesz, tym bardziej jesteÅ› spragniony”.

APEL Z NAGRODAMI KL. I - III

APEL Z NAGRODAMI KL. IV - VIII

FILM "THE HARE AND THE TORTOISE"

Data dodania: 2021-06-22 08:11:53