#TwojeDaneTwojaSprawa

W roku szkolnym 2020/2021 nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny (Szkoła Podstawowa nr 5 oraz Przedszkole nr 3) przystąpił do program “Twoje dane – Twoja sprawa”, którego organizatorem jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.uodo.gov.pl/tdts).

Celem Programu jest upowszechnienie wiedzy o ochronie danych osobowych wśród uczniów i nauczycieli poprzez poszerzenie oferty edukacyjnej szkół oraz placówek doskonalenia zawodowego nauczycieli o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności.

W poniższych załącznikach ogólne informacje na temat programu “Twoje dane – Twoja sprawa” oraz bogaty w informacje “Poradnik dla szkół”.

Zapraszamy do lektury:

Data dodania: 2020-10-25 00:31:45