SZKOLNE ASY OSTRÓDY

25 czerwca Zastępca Burmistrza Miasta Ostróda, pani Agnieszka Majewska-Pawełko uhonorowała 39 uczniów ostródzkich szkół podstawowych prowadzonych przez samorząd miejski okolicznościowymi statuetkami ,,Szkolny As Ostródy". Nagrody zostały wręczone w sali sesyjnej Urzędu Miasta. Otrzymali je laureaci oraz finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych o zasięgu co najmniej wojewódzkim, a także uczniowie klas ósmych osiągający w roku szkolnym 2020/2021 wysokie wyniki w nauce. Wśród nagrodzonych znalazło się 6 absolwentów naszej szkoły: Julia Miller, Aleksander Olszko, Aleksandra Rak, Aleksandra Skorupska, Aleksandra Stępniak i Franciszek Trusz. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2021-06-25 16:06:34
Data edycji: 2021-07-07 16:07:29