ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Coroczną tradycją w naszej szkole jest organizowanie Święta Pieczonego Ziemniaka, również w tym roku nadeszła pora na to wydarzenie. Podczas kilku dni września i października, uczniowie klas I – III razem z wychowawcami oraz rodzicami zorganizowali Święto Pieczonego Ziemniaka. Zajęcia zorganizowane na świeżym powietrzu były doskonałą okazją do aktywnego, zdrowego spędzenia czasu oraz integracji.

Gdy ziemniaki piekły się w ognisku, dzieci - z twarzami pełnymi uśmiechów - brały udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, a na zakończenie otrzymały dyplomy. Po wyczerpujących konkurencjach wszyscy uczestnicy zajadali się pieczonymi w ognisku ziemniakami i kiełbaskami. Najwięcej emocji wzbudziła degustacja frytek z ziemniaków przygotowanych przez mamy uczniów z jednej z klas.

Humory dopisywały wszystkim uczestnikom, relaks na świeżym powietrzu był doskonałą odskocznią od szkolnej codzienności. Dzieci miały okazję poznać się lepiej i przekonać, że szkoła to nie tylko nauka i nauczyciele, lecz także miejsce wspaniałych imprez, podczas których zdobywamy wyjątkowe, bezcenne doświadczenia. Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem, pełen miłych wrażeń i emocji, na pewno wszyscy będą długo pamiętać.

GALERIA KL. II A, II B

GALERIA KL. I A, I B, III A, III B