ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W tym roku nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Na korytarzach i w klasach pojawiły się plakaty i wierszyki na temat tego podstawowego działania matematycznego. Na lekcjach uczniowie rozwiązywali zagadki, rebusy i karty pracy związane z mnożeniem. Do akcji przyłączył się również nasz przyjaciel - Król Maciuś I. Odwiedził on poszczególne klasy, tym razem z asystentką. Bajkowy gość rozdawał przykłady związane z mnożeniem, a za udzielenie poprawnej odpowiedzi jego towarzyszka wręczała w medal Mistrza Mnożenia oraz słodką nagrodę. Król z ogromną przyjemnością stwierdził, że w „piątce” wszyscy uczniowie, a także nauczyciele doskonale radzą sobie z mnożeniem.

Data dodania: 2021-10-01 05:51:30
Data edycji: 2021-10-13 05:55:19