SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

W ramach projektu edukacyjnego „Trzymaj formę” oraz „Programu dla szkół” w naszej placówce odbyło się spotkanie z panią dietetyk, która przeprowadziła dla klas I-V spotkanie na temat zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania i roli sportu w naszym życiu. W sposób niezwykle ciekawy zachęcała dzieci i młodzież do bardziej świadomego dbania o własne ciało. Omawiając piramidę zdrowego odżywiania zwróciła uwagę na to, co i w jakich proporcjach powinniśmy jeść, aby nasz organizm jak najdłużej pozostał w dobrej kondycji. Uczniowie dowiedzieli się jak dużą wartość ma woda i ile powinniśmy jej wypijać w ciągu dnia. Spotkanie to zakończyło się gromkimi brawami ze strony młodych słuchaczy.

Data dodania: 2018-11-26 09:34:18
Data edycji: 2019-03-10 22:27:00