SPEKTAKL „PINOKIO” I „KOCHAJĄC RÓŻĘ”

Dzień 6 lutego 2020 r. upłynął w naszej szkole pod hasłem teatru. W sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku odbyły się dwa przedstawienia teatralne zaprezentowane przez wrocławski Teatr Artenes. Uczniowie klas I-III obejrzeli spektakl pod tytułem „Pinokio”. Ta piękna, uniwersalna baśń pokazuje, jak ważne są w życiu autorytety. Pogodne piosenki i dynamiczny sposób prezentacji zapewniły dzieciom dobrą zabawę, jak i przekazały jasne przesłanie wychowawcze. Uczniowie klas starszych oglądali natomiast przedstawienie pod tytułem „Kochając Różę”. Realizatorzy, wykorzystując tekst „Małego Księcia” Antoinea de Saint-Exupery`ego, ukazali ponadczasowość utworu, prawdę o człowieku i jego kondycji. Spektakl był ciekawie przygotowany i dostarczył naszym uczniom wielu tematów do przemyśleń.

Data dodania: 2020-02-06 18:43:30
Data edycji: 2020-02-27 18:45:24