ŚLUBOWANIE KLASY IB

Dnia 30 kwietnia 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klasy IB. To bardzo ważne wydarzenie, nie tylko dla uczniów, ale także dla ich rodziców. Zanim pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej, zaprezentowali zdobyte do tej pory umiejętności: recytowali wiersze, śpiewali piosenki, wykazali się też swoją wiedzą na temat ojczyzny. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie, które wzbudziło wiele emocji. Tym samym dzieci zostały oficjalnie uczniami naszej szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali dyplomy, które wręczyła im pani dyrektor i wicedyrektor. Poza tym rodzice przygotowali dla swoich pociech prezenty i słodkie upominki. Natomiast uczniowie klasy IIIa wykonali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów śliczne zakładki do książek. To był piękny dzień z życia klasy, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do galerii, aby obejrzeć nagranie i zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Data dodania: 2021-04-30 21:34:16
Data edycji: 2021-05-19 21:38:26