Pasowanie na ucznia 26.10.2018 r.

Pasowanie na ucznia

26 października w naszej szkole odbyła się ceremonia pasowania na ucznia. Bohaterami tej uroczystości było 25 pierwszaków, którym towarzyszyli zaproszeni rodzice, dziadkowie, nauczyciele oraz uczniowie klasy III
i VIII. Pierwszoklasiści zaprezentowali wspaniały program artystyczny, który zachwycił wszystkich. Po nim nastąpiło ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała pani Iwona Lisowska Dyrektor szkoły. Każdy pierwszak na pamiątkę otrzymał dyplom, upominek od pani Dyrektor oraz kuferek ze słodyczami. Pani Jolanta Baniukiewicz, wychowawczyni wręczyła szkolne legitymacje i znaczki odblaskowe. Na zakończenie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci każdego pierwszaka. Wszystkim uczniom życzymy ogromnego zapału do nauki, wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, bardzo dobrych wyników w nauce oraz poznania wspaniałych kolegów.

Film_Pasowanie na ucznia część 1

Film_Pasowanie na ucznia część 2