OTRZĘSINY KLASY IV W „PIĄTCE”

15 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny uczniów klas czwartych. Impreza została przygotowana przez uczniów klas V wraz z wychowawczyniami – p. Marzeną Szaciłowską i p. Krystyną Wójcicką. Tego dnia piątoklasiści przygotowali swoim młodszym kolegom prawdziwie jesienny tor przeszkód. Uczniowie klas czwartych mieli do wykonania szereg jesiennych zadań związanych z poszczególnymi przedmiotami szkolnymi – zmierzyli się z ortografią, tabliczką mnożenia i quizem przyrodniczym. Nie zabrakło również przechodzenia po szyszkach. W ramach zadania z plastyki i techniki nasze czwartaki musiały wykonać jesienny strój wyjściowy i korale z jarzębiny. Podczas otrzęsin było mnóstwo śmiechu i zabawy, a uczniowie klas IV wykazały się niesamowitymi umiejętnościami pracy w grupie, ogromną pomysłowością i wyobraźnią i całkiem niezłą wiedzą szkolną. Przez starszych kolegów i wychowawców klas IV i V zostali ocenieni na porządną 6. Za swoje dokonania zostali sowicie wynagrodzeni – każdy otrzymał Złoty Kupon uprawniający do jednorazowego zgłoszenia nieprzygotowania na dowolnym przedmiocie. Mamy nadzieję, że zapoczątkowana przez  klasy V tradycja jesiennych otrzęsin na stałe wejdzie do kalendarza naszych szkolnych imprez.

Data dodania: 2019-11-15 23:14:56
Data edycji: 2020-01-15 00:09:07