„OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

Grudzień to magiczny miesiąc, pełen kolorowych światełek i ozdób, dobrych uczynków, mrozu i puszystego śniegu. Uczniowie klas IV, VA i VB naszej szkoły wybrali się 3 grudnia do Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu na spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Wyjazd miał na celu wprowadzenie dzieci w nastrój świąteczny i zachęcenie ich do dobrych uczynków, a także dzielenia się z potrzebującymi. Opowiadanie Karola Dickensa to najbardziej wzruszająca opowieść o magii świąt Bożego Narodzenia. Pokazuje głębokie doświadczenie i przemianę skąpca Ebenezera Scrooge'a w noc wigilijną. Czasem nawet duchy odwiedzają ludzi, by zdradzić im tajemnice, pocieszyć lub udzielić przestrogi. Spektakl bardzo podobał się dzieciom, szczególnie zachwyciły ich sposób, w jaki główny bohater podróżował w przeszłość i przyszłość, a także efekty dźwiękowe, świetlne, no i oczywiście gra aktorska.

Data dodania: 2019-12-03 05:55:02
Data edycji: 2019-12-09 06:01:57