MIKOŁAJKI W KLASACH I-III

Mikołajki - imieniny świętego Mikołaja, są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów jest to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie roku szkolnego. Zgodnie z tradycją 6 grudnia Samorząd Uczniowski pod opieką pani Anny Burkiewicz przygotował dla nas wiele atrakcji. Tego dnia uczniowie ubrani byli w czerwone stroje, zaś na ich głowach pojawiły się mikołajowe czapki albo rogi reniferów. Święty Mikołaj w obstawie samorządu odwiedzał po kolei wszystkie klasy. Dla każdego przyniósł słodycze i prezenty. Zanim jednak uczniowie otrzymali upominki, musieli zaśpiewać wspólnie kolędę lub powiedzieć wiersz. Oczekiwane przez cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów. A po naszym Świętym Mikołaju zostały już tylko ślady butów na szkolnym korytarzu...

Data dodania: 2019-12-06 21:58:17
Data edycji: 2020-02-17 23:16:59