KONKURS RECYTATORSKI

KONKURS RECYTATORSKI "SPOTKANIA Z POEZJĄ"

"Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje" – te piękne słowa Gustawa Herlinga-Grudzińskiego były hasłem przewodnim kolejnej edycji konkursu recytatorskiego "Spotkania z poezją, który dbył się  20 III 2019 r. w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku. Tego dnia miał miejsce etap rejonowy, tydzień wcześniej odbyły się eliminacje szkolne. Najlepiej poradził sobie w nich uczeń klasy VI – Aleksander Olszko. Wystąpił on z wierszem Michała Kajki pt. "Ballada o   trzęsących się portkach". Ten sam wiersz w interpretacji Olka położył na łopatki reprezentantów innych szkół z kategorii klas IV-VI. Jury również było pod wielkim wrażeniem naszego reprezentanta i jednogłośne przyznało mu I miejsce. Po zakończeniu konkursu laureatom przyznano dyplomy i drobne upominki. Była również chwila dla fotoreporterów.

Gratulujemy Aleksandrowi zwycięstwa i czekamy na jego kolejne sukcesy recytatorskie.

Data dodania: 2019-03-20 23:44:45
Data edycji: 2019-06-17 23:46:29