KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII 2019”

W II semestrze roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole odbywał się szkolny konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza ortografii” dla klas IV-VI. Uczestnicy ambitnie uczyli się zasad ortograficznych i mierzyli się z najtrudniejszymi wyrazami. Teraz już nikomu nie straszne gżegżółki i piegże, a polska pisownia nie ma tajemnic przed naszymi dzielnymi uczniami.
W szkolnych etapach rywalizowali najlepsi z najlepszych, a zwycięzcy reprezentowali naszą szkołę na międzyszkolnym konkursie ortograficznym w Szkole Podstawowej nr 2 im. Gustawa Gizewiusza. Uczennica klasy V - Dominika Gnat zajęła zaszczytne II miejsce. Na pozór trudne ortograficzne potyczki przyniosły wiele zabawy i uśmiechów. Mamy nadzieję, że za rok powtórzymy nasz wspólny sukces.

Data dodania: 2019-05-26 23:49:01
Data edycji: 2019-06-17 23:50:13