JASEŁKA

20 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe. Najmłodsi uczniowie ze Szkolnego Koła Teatralnego „Chochliczki” pod opieką pani Anny Sotnik przygotowali przedstawienie pt. „Świąteczny prezent”. Spektakl teatralny został zaprezentowany całej społeczności szkolnej oraz zaproszonym gościom, w śród których licznie przybyłą grupa byli rodzice i dziadkowie uczniów z koła teatralnego. Na koniec uroczystości Chcochliczki zaprosiły wszystkich do wspólnego kolędowania. Występ zakończyła uczennica klasy VIa -  Emilia Lisowska, która wykonała przepiękna pastorałkę pt. „Za kominem świerszcz spał”. Dyrektor Szkoły - pani Iwona Lisowska złożyła wszystkim uczestnikom spotkania życzenia świąteczne oraz podziękowała najmłodszym uczniom za przepiękny występ.

Data dodania: 2019-12-20 23:13:58
Data edycji: 2020-01-14 23:15:36