INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju sprawiła, że nadal jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem. Dlatego też skromniej niż zwykle, ale równie uroczyście powitaliśmy kolejny rok szkolny, a także przypomnieliśmy naszym uczniom, iż pierwszy dzień września to także rocznica wybuchu II wojny światowej. W trosce o naszych podopiecznych i pracowników rozpoczęcie przybrało nieco inną formę niż zwykle. Klasy I i IV uczestniczyły w osobnych ceremoniach na sali gimnastycznej, natomiast pozostałe oddziały spotkały się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Zarówno w klasach, jak i w auli sportaowej uczniowie wraz z nauczycielami odśpiewali hymn państwowy. Dzień ten był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów i czwartoklasistów, którzy rozpoczęli kolejny etap edukacyjny. Z tej właśnie okazji życzymy im zarówno wzlotów, jak i upadków, ponieważ sukces buduje się na porażkach.

Data dodania: 2021-09-01 23:38:34
Data edycji: 2021-09-21 23:41:08