HOBBY DAY W KLASIE IIIB

16 września w klasie IIIb pod przewodnictwem p. Martyny Szpechar odbył się Hobby Day.
W tym dniu sala lekcyjna zamieniła się w kreatywne miejsce do przedstawienia swoich zainteresowań pielęgnowanych poza murami szkoły. Uczniowie przyszli w strojach, które dotyczyły ich hobby. Przynieśli też specjalne gadżety związane z ulubionym zajęciem. Każdy uczeń opisywał w języku angielskim swoje zainteresowanie, przedstawiał niezbędne wyposażenie oraz prezentował swoje zdjęcia podczas wykonywania tych ciekawych czynności. Uczniowie poszerzyli swoje umiejętności językowe, a także zintegrowali się i dowiedzieli się o sobie nawzajem różnych ciekawostek.

Data dodania: 2021-09-16 06:22:21
Data edycji: 2021-10-22 05:53:23