DZIEŃ ZIEMI W KLASACH I-III - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

DZIEŃ ZIEMI W KLASACH I-III

DzieÅ„ Ziemi to najważniejsze oraz najbardziej znane ekologiczne Å›wiÄ™to. Ma ono na celu promowanie postaw proekologicznych i proklimatycznych. Jest też doskonaÅ‚Ä… okazjÄ…, aby poruszyć z uczniami temat naszej wiÄ™zi  z naturÄ…, ochrony przyrody i klimatu. Nasza szkoÅ‚a jak zwykle braÅ‚a aktywny udziaÅ‚ w tym ważnym dniu. Nauczyciele klas I-III podczas lekcji rozmawiali ze swoimi podopiecznymi przede wszystkim o tym, jak chronić ZiemiÄ™. Uczniowie obejrzeli też prezentacje, filmy edukacyjne, wykonywali wspólne projekty. NajmÅ‚odsze klasy przypominaÅ‚y sobie także, jak poprawnie segregować Å›mieci. W ramach tego dnia sprzÄ…taliÅ›my swoje najbliższe otoczenie.

Data dodania: 2021-04-22 15:17:40
Data edycji: 2021-05-19 15:19:54