DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W KLASACH I-III - Szkoła Podstawowa numer 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W KLASACH I-III

W dniach 28-29 kwietnia 2021 r. w klasach I-III odbyÅ‚y siÄ™ obchody Dnia JÄ™zyków Obcych. Z tej okazji nauczycielki jÄ™zyka angielskiego rozmawiaÅ‚y ze swoimi podopiecznymi na temat jÄ™zyków używanych w poszczególnych krajach, a także o tym dlaczego warto uczyć siÄ™ jÄ™zyków obcych. Uczniowie wybrali siÄ™ na wirtualnÄ… wycieczkÄ™ do anglojÄ™zycznego kraju – Wielkiej Brytanii, gdzie odwiedzili stolicÄ™ – Londyn. Przy okazji przybliżone zostaÅ‚y najważniejsze informacje, osoby oraz zabytki tego paÅ„stwa. WykonaliÅ›my również różne zagadki i rebusy zwiÄ…zane z innymi krajami. NajwiÄ™kszÄ… atrakcjÄ… okazaÅ‚o siÄ™ wspólne sÅ‚uchanie piosenki pt. „Mam tÄ™ moc”, którÄ… gÅ‚ówna bohaterka – Elsa Å›piewaÅ‚a aż w 25 jÄ™zykach!

Data dodania: 2021-04-29 15:33:18
Data edycji: 2021-05-19 15:41:44