DZIEŃ ZIEMI W KLASIE IVB

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. W związku z tym na lekcjach języka angielskiego i godzinie wychowawczej w klasie IVb poruszony został ten właśnie temat. Uczniowie obejrzeli m.in. filmik, w którym Matka Ziemia zwróciła się do nich z następującym apelem: ”I am home, your home, if you don’t care of me, I won’t care of you” – „Jestem domem, twoim domem, jeśli nie będziesz dbał o mnie, ja nie będę dbała o ciebie”. To wymowne hasło dało naszym uczniom do myślenia. Pani Wioletta Lebioda poprosiła swoich wychowanków o posprzątanie okolicy, w której mieszkają. Wychowawczyni dała swym uczniom przykład i też sprzątała w sobotnie przedpołudnie, zapraszając do akcji swoich sąsiadów. Dbajmy o naszą planetę, a ona na pewno odwdzięczy się nam, chociażby pięknem przyrody.

Data dodania: 2021-04-22 15:20:52
Data edycji: 2021-05-19 15:32:43