DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY I TŁUSTY CZWARTEK

Wszystko ma swój koniec, również karnawał. Choć długi w tym roku, to musiał się skończyć.
28 lutego pożegnaliśmy go Tłustym Czwartkiem. Samorząd Uczniowski zaprosił nas z tej okazji do wspólnej zabawy. Każdy uczeń mógł w tym dniu przyjść do szkoły w dowolnej – szalonej fryzurze. Na głowach dzieci znalazły się bowiem wszystkie kolory tęczy, loki, kucyki, peruki a nawet...pączki, motyle czy butelki we włosach. Komisja konkursowa złożona z członków Samorządu Uczniowskiego po burzliwych naradach nie miała wyjścia i przyznała aż 3 pierwsze miejsca i 16 drugich. Zwycięskie fryzury należały do: Patrycji Żebrowskiej z klasy IIb, Alicji Łabuś z klasy I oraz Hani Synowiec z klasy Va. Nagrodą dla wszystkich zwycięzców był oczywiście – pączek, a impreza zakończyła się mini dyskoteką.

Data dodania: 2019-02-28 22:46:25
Data edycji: 2019-03-17 20:12:04