DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

"Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów!" - Te słowa idealnie pasują do Dnia Kobiet, który jak zwykle obchodziliśmy w naszej szkole 8 marca. Tego dnia chłopcy z każdej klasy stanęli na  wysokości zadania i od rana przywitali swoje koleżanki licznymi niespodziankami – od kwiatów począwszy, przez przepyszne babeczki, na kolorowych laurkach skończywszy. Tego dnia również dyrekcja, panie nauczycielki, a także panie sprzątające i pracujące w szkolnej stołówce nie wyszły z pracy bez symbolicznego kwiatka. A oto życzenia, które ułożyli chłopcy z klasy VI: "Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Pań życiu zdarzeń!" :)

Data dodania: 2019-03-08 22:38:15
Data edycji: 2019-06-17 22:46:36