DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

31 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia nasi najmłodsi uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z Panem Janem Witkowskim, podróżnikiem, zdobywcą kilku ośmiotysięczników. Pan Jan opowiedział dzieciom o swojej wyprawie na Grenlandię. Uczniowie naszej szkoły z wielką ciekawością przysłuchiwali się tym niezwykłym opowieściom. Był również czas na zadawanie pytań. Niektóre z nich były bardzo zaskakujące. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób dotrzeć na Grenlandię oraz jak podróżnicy przygotowują się do wyprawy. Mieli również okazje zobaczyć niektóre z akcesoriów, jakich używają podróżnicy podczas wyprawy. Po spotkaniu dzieci zaprosiły gościa na wspólny poczęstunek. Tego dnia w naszej szkole królowała pizza. W ten sam sposób ten wyjątkowy dzień uczcili uczniowie klas IV-VIII.

Data dodania: 2019-05-31 22:43:33
Data edycji: 2019-06-17 22:45:01