DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH IV - VIII

DZIEŃ CHŁOPAKA

Cóż to był za tydzień! Już od poniedziałku w naszej szkole zaczęły się obchody Dnia Chłopaka. W każdej klasie dziewczynki wraz z wychowawcami przygotowały dla swych kolegów przeróżne niespodzianki. Niektórzy otrzymali kubeczki lub worki ze swoimi ksywkami, inni skarpetki, książki lub jojo. Były też talony zwalniające z odpowiedzi ustnych. Niektórzy delektowali się pizzą, ciastami własnego wypieku i innymi łakociami. Warto wspomnieć, iż w klasie VI świętowali zarówno chłopcy, jak i dziewczynki ze względu na zaległy z powodu pandemii Dzień Kobiet. Jesteśmy przekonani, że ten wyjątkowy tydzień na długo zapadnie wszystkim uczniom w pamięci.

Data dodania: 2021-09-30 05:56:00
Data edycji: 2021-10-25 05:59:29