DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA DLA KLAS IV-VIII

16 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa. Brali w niej udział uczniowie klas IV-VIII. Bawili się oni w rytmie najnowszych piosenek ostatnich miesięcy, ale nie zabrakło również starszych hitów. Tego dnia szkolny łącznik wypełnił się tańcem i wesołymi śmiechami młodzieży. Najodważniejsi z naszych uczniów zaopatrzyli się także w karnawałowe kostiumy. W roli didżejów, po raz kolejny, znakomicie sprawdzili się uczniowie klasy VIII. Uczestnicy zabawy wykazali się także talentem wokalnym przy wspólnym śpiewaniu największych muzycznych hitów tego roku. Wszyscy świetnie się bawili i mamy nadzieję, że kolejne szkolne dyskoteki przyniosą równie wiele dobrej zabawy.

Data dodania: 2020-01-16 23:49:56
Data edycji: 2020-02-17 23:56:10