BAL KARNAWAŁOWY KLAS IV-VIII

18 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VIII. Na tegorocznym balu za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli chłopcy z klasy VII. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od powitania uczniów. Później nastąpiła długo wyczekiwana część taneczna. Do zabawy włączyli się również wychowawcy poszczególnych klas i pozostali nauczyciele. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i karnawałowych zabaw, które cieszyły się ogromną popularnością wśród uczestników dyskoteki. Ich organizatorami byli uczniowie klasy VI. Nasi uczniowie mogli spędzić czas w towarzystwie swoich przyjaciół, a także nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami. Było to idealne zakończenie pełnego ciężkiej, ale i owocnej pracy I semestru.

Data dodania: 2019-01-18 05:03:06
Data edycji: 2019-03-10 22:30:00