BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS I-III

11 stycznia 2019 roku w godzinach od 9:00 do 11:00 odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I – III. Tematem imprezy była „Afryka dzika”. Prowadzący byli ubrani, jak przewodnicy wyprawy na safari. Większość dzieci przebrana była w stroje zwierząt, ale także mieszkańców afrykańskiego buszu. Wśród nich królowały krokodyle, papugi, węże, słonie  i inne dzikie zwierzęta. Pojawili się też podróżnicy, pajace, itp. Prowadzący zabrali wszystkich w bardzo ciekawą podróż po Afryce. Podczas zabawy zapoznawali uczestników z różnymi zwierzętami tam zamieszkującymi i przygodami, jakie mogliby przeżyć podczas wędrówki po Afryce. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w wesołej zabawie przy dobrze dobranej muzyce, która porywała wszystkich do tańca. Podczas przerwy poszczególne klasy udały się na smaczny poczęstunek, by zregenerować siły do dalszej zabawy. W uznaniu za wspaniale prowadzony bal prowadzący otrzymali od uczniów gromkie brawa.

Data dodania: 2019-01-11 09:38:42
Data edycji: 2019-03-10 22:28:51