APEL „NAJLEPSI 2019”

Dnia 17.06.2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość rozdania nagród za osiągnięcia w zawodach, konkursach i olimpiadach w roku szkolnym 2018/2019. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni za cały rok wytężonej pracy dyplomami, nagrodami książkowymi oraz przeróżnymi drobnymi upominkami. Przywitała nas pani Dyrektor – Iwona Lisowska, po czym soliści - Zuzanna Jaworska z klasy IVa i Hubert Krużewski z klasy IVb zaśpiewali piosenkę zespołu Abba „I have a dream” pod kierunkiem p. Wioletty Lebiody, która również prowadziła tę uroczystość. Wioletta Lebioda w krótkim wystąpieniu odniosła się do tytułu piosenki, czyli do marzeń zarówno nauczycielskich  jak i uczniowskich, które dotyczą bardzo dobrych wyników w nauce. W krótkiej przerwie wystąpiły dla nas Zofia Samagalska z klasy VI w utworze „Rozkwitają pąki białych róż” oraz Wiktoria Błażejewska również z klasy VI, która zaśpiewała nam utwór pt. „Uwierz Polsko”. Dziewczęta przygotowała p. Anna Burkiewicz. Potem nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Uczniowie naszej szkoły brali udział w różnorodnych konkursach i olimpiadach na szczeblu szkolnym, międzyszkolnym wojewódzkim, ogólnopolskim, na międzynarodowym kończąc. Dużym osiągnięciem naszych uczniów jest wojewódzki konkurs przedmiotowy, w którym to Paweł Lisowski został laureatem z matematyki, Martyna Agnieszka Górska finalistką z języka polskiego, Jakub Wypych finalistą z języka angielskiego oraz Spohie Pusch finalistką z języka niemieckiego. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Na koniec uroczystości ostatni raz zaśpiewała dla nas klasa VIII piosenkę w języku niemieckim pt. „Keine machine” pod kierunkiem p. Magdaleny Janowskiej. Następnie pani Dyrektor podsumowała i zakończyła ten słodki dzień, ponieważ wszystkich nagrodzonych uczniów częstowała cukierkami.

Data dodania: 2019-06-17 07:15:46
Data edycji: 2019-07-22 11:36:30